KINO BEZ BARIER + FUNDACJA LUE LU / LUE LU LAB
„Forum Bez Barier. O kinie dostępnym”. Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

LUE LU LAB powstał jako miłosna odnoga współbytowa i transkorporalna, macka LUE LU FOUNDATION. LAB będzie działać olfactorycznie  /  pracując z pamięcią olfaktoryczną i  „drogą zapachu”. LAB został zaproszony do stworzenia olfaktorycznych preparatów uruchamiających wrażliwość węchową dla Forum Bez Barier. O kinie dostępnym.
Dziękuję za zaufanie, za radość tworzenia i wykorzystanie wiedzy / Studia z Aromaterapii, Akademia Górnośląska w Katowicach i liczne kursy perfumiarskie.

Idea Forum Bez Barier narodziła się w trakcie realizacji programu „Kino Bez Barier”, funkcjonującego od października 2022 roku w Kinie Pałacowym w Poznaniu, a od 2023 roku także w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu i w Kinie Echo w Jarocinie. Cotygodniowe pokazy dostępne okazały się sukcesem frekwencyjnym i zdobyły zainteresowanie mediów i branży. Wyróżnienia i Nominacje: „Kino Bez Barier” zdobyło uznanie wśród widzów i branży. Nagrody IDOL Fundacji Szansa dla Niewidomych, Nagroda Stowarzyszenia Kin Studyjnych oraz nominacje do Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej pokazują istotność projektu.
Forum Bez Barier to pierwsze w Polsce spotkanie poświęcone dostępności w sektorze audiowizualnym skierowane do profesjonalistów_ek z branży filmowej, w szczególności z obszarów produkcji, dystrybucji i zarządzania kinami.